MG78S-13.0 BARRIER TERMINAL BLOCK Wholesale
MG78S-13.0 BARRIER TERMINAL BLOCK
MG78S-13.0
BARRIER TERMINAL BLOCK
Product parameters
 认证  APPROVAL
 材质及电镀  MATERIAL
 间距 13.0MM  Pitch 13.0MM
 极数 2P-24P  Poles 2P-24P
螺丝 M4、钢、镀镍 Screws M3、Steel、Ni Plated
端子 黄铜、镀锡 Wire guard Brass、Tin Plated
盖板 PC Cover PC
 电气性能    ELECTRICAL
 额定电压  750V  Rated voltage 750V
 额定电流 40A  Rated current 40A