MG48CM-9.5 BARRIER TERMINAL BLOCK Wholesale
MG48CM-9.5 BARRIER TERMINAL BLOCK
MG48CM-9.5
BARRIER TERMINAL BLOCK
Product parameters
 认证  APPROVAL
 材质及电镀  MATERIAL
 间距 9.5MM  Pitch 9.5MM
 极数 2P-24P  Poles 2P-24P
螺丝 M4、钢、镀镍 Screws M3、Steel、Ni Plated
端子 黄铜、镀锡 Wire guard Brass、Tin Plated
盖板 PC Cover PC
 电气性能    ELECTRICAL
 额定电压  300V  Rated voltage 300V
 额定电流 20A  Rated current 20A