MG65RM-11.0 BARRIER TERMINAL BLOCK Wholesale
MG65RM-11.0 BARRIER TERMINAL BLOCK
MG65RM-11.0
BARRIER TERMINAL BLOCK
Product parameters
 认证  APPROVAL
 材质及电镀  MATERIAL
 间距 11.0MM  Pitch 11.0MM
 极数 2P-24P  Poles 2P-24P
螺丝 M4、钢、镀镍 Screws M4、Steel、Ni Plated
端子 黄铜、镀锡 Wire guard Brass、Tin Plated
 电气性能    ELECTRICAL
 额定电压  300V  Rated voltage 300V
 额定电流 30A  Rated current 30A